Beebiujutamine

Beebi ja väikelaste ujutamine/veemäng Swimitation vannis (sisaldab täiskasvanu ja kuni kaks väikelast)

Tulla saab kuni kahe väikelapsega (koolieelikud) korraga. Vannis saab peale lapse/laste istuda ka vanem. Beebidele meeldib ujuda ning roomata vanni madalamates osades; veidi suuremad väikelapsed naudivad vannis tegutsemist ja mängu. Eraldi juhendajat see mänguaeg ei sisalda ning oluline on laste mängiv tegevus vees koos vanemaga. Swimitation vannis on lapsel huvitav ja palju ruumi tegutseda. Kui ujutamine sügavamas veeosas tüütab, saab laps ronida ka mööda madalamaid vanni alasid ning uudistada seljatuge. Seljatoel saab lapsele teha liulaskmist, mis paneb nad rõõmustama!
Ujutamine peab lapsele pakkuma rõõmu ja ei tohi liialt väsitada. Vesi on beebi loomulik keskkond, mis õpetab talle tasakaalu- ja suunatunnetust, arendab motoorikat ja koordinatsiooni. Vesi karastab ning annab liikuvust. Imikueas ujunud lapsed on liikuvamad, tasakaalukamad, parema isu ja unega. Vesi masseerib nahka, mistõttu paraneb ka naha hingamine, aktiveerub ainevahetus. Ujumisharjutused arendavad hingamislihaseid, panevad tööle kogu kopsu. See omakorda aitab hingamissüsteemil vastu panna tõbedele ja mikroobidele.

Swimitation seanss kestab pool tundi. Soovi korral on võimalik juurde tellida füsioterapeudi juhendamine. Seansi ja juhendamise hinnad leiate hinnakirjast. NB! Kotka Tervisemaja Babysport klientidele soodustused!

Beebidel on vajalik veemähe!

Privaatsuse eelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see salvestada teavet teie brauseri kaudu konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavates teenustes.