Scroll Top

ENESEHOOLIVUSE PRAKTIKATE KURSUSED

Tere hea,

Armastus ja kaastunne on vajadus, mitte luksus. Ilma nendeta ei jää me ellu. 

Uus aasta on alanud ning kutsun Sind leidma iseenda jaoks igas päevas hetk, et end kosutada. Olla endaga mõistev, kannatlik ja andestav. Annad iga päev parima, mida suudad. 

Sel aastal on mind külastanud mitmed haigused ning olen avastanud, et raske on leppida sellega, et jaksan ja suudan vähem. Raske on paluda abi ning võtta aega puhkamiseks ja kosumiseks. Seda vajadust tuletas mulle meelde üks Ungarist, kellega pidin mitmendat korda töökohtumise haigestumise tõttu edasi lükkama. Jagan seda meeldetuletust ka edasi – ka Sina võid võtta aega lihtsalt olemiseks, hingamiseks. Olgu väikesed pausid tööl, kodus, kõndides, liikluses olles Sulle võimalus mõneks hetkeks lihtsalt hingata sisse välja ja tunda, et oled elus. Loomulik ja inimlik on, et jõuame vähem, kui tahaksime või oleme planeerinud.

Minu seekordne kiri on info enesehoolivuse kursuste ja miniritriidi kohta, aga ka palve toetada minu tööd Ukraina psühholoogide ja psühhiaatritega, mida alustasin lõppenud aasta sügisel. Selleks, et saaksin jätkata oma tööd Ukrainlastega palun toetust.

ENESEHOOLIVUSE PRAKTIKATE KURSUSED 

 esmaspäeviti kl 18.30-20.00 Zoomis 16 nädalal 1.5h

 teisipäeviti kl 17.45-19.45 Tallinnas, Kotka Tervisemajas 12 nädalal 2h

osalustasu alates 295€ (võimalik ka perearsti suunamine grupiteraapiasse)

Info ja registreeruminehttps://forms.gle/FVWg8dhc4CxPdN7r8 

Kursused sobivad ka varem teadveloleku või enesehoolivuse kursusel käinutele, et süvendada või värskendada õpitud oskusi. Kohtumised on lühemad ning jaotatud pikema aja peale, et oleks rohkem aega praktiseerimiseks ning väiksemad ampsud korraga.  

PS! Kirja alguses olev tsitaat pärineb dr Sundaramoorthylt raamatust Lahti laskmine. Väärikas leppimine paratamatusega. Barbara von Normann-Coleman

— 

Heade soovidega

Anni Kuusik

Privaatsuse eelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see salvestada teavet teie brauseri kaudu konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavates teenustes.