Scroll Top

Aljona Säilev-Modebadze

Aljona Säilev

Füsioterapeut

Haridus
Olen Tartu Ülikooli lõpetanud füsioterapeut. Enne ülikooli oli mul läbitud Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, mis andis suurepärase meditsiini alase baasi. Juba alates õpingute ajast olen enda teadmisi ja oskusi täiendanud paljudel erialstel täiendkoolitustel, seminaridel ja konverentsidel, et saada veel osavamaks ja paremaks selles, mida ma teen. Olen läbinud põhjaliku väikelaste ujumise koolituse Linnea Simskolas (Rootsi). Oma füsioteraapia alaseid teadmisi saan edasi anda ka akadeemilises vormis, mul on Tallinna Ülikooli Kutseõpetaja diplom.

Töö
Minu praktiline kogemus medistsiini valdkonnas sai alguse juba 1997. a Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õpingute ajal, mil töötasin hooldushaiglas ja kiirabi brigaadis. Juba enne ülikooli astumist töötasin väikeste lastega ja tulevaste emadega Tallinna Kesklinna Lastepolikliinikus taastusravi õena. Tartu Ülikooli füsioteraapia õpingute ajal töötasin Tartu Ülikooli Kliinikumis intensiivravis post-op õena. Pidasin töö egronoomika loenguid TÜ Kliinikumi töötajatele. Pärast Tartu Ülikooli lõpetamist asusin tööle Tallinna Kesklinna Lastepolikliiniku taastusravi osakonnas juba füsioterapeudina. Tegelesin nii imikute kui ka suuremate laste taastusraviga kuival maal ja vees. Samast ajast on pärit on pärit minu kogemus massaaži- ja füsioteraapia tehnikate kutseõpetajana, mida jätkan ka täna. Olen töötanud erivajadustega laste erakoolis kehalise kasvatuse õpetaja ja füsioterapeudina. Viimased kuus aastat olen töötanud nii väikeste laste kui ka täiskasvanutega, sportlaste ja erinevate tugi-liikumisaparaadi ja traumajärgsete probleemidega. Lisaks pean treenerite täiendõppe keskuses loenguid spordimeditsiini teemadel.
Mind on valitud rahvusvaheliseks kohtunikuks massööride võistlustel, olen Global Wellnes Instituudi Baltikumi töögrupi liige. Tegelen FysioSpa konteptsiooni arendamisega, mis põhineb Eestis arendatud kaasaaegsetes füoterapeudilistel toodetel, millest osa on kasutusel ka Marienthali Kliinikus.

Sport
Terve oma elu olen olnud seotud spordiga, tulen spordiperest. Lapsepõlvest saadik, kokku 9 aastat tegelesin iluvõimlemisega. 9-ndast eluaastast alustasin sõudmisspordiga oma isa kui treeneri käe all. Sõudmise üldkehalises ettevalmistuses puutusin kokku nii ujumise, korvpalli, jõutreeningute, kui ka suusatamisega. Pärnu Sõudeklubi meeskonnas saavutasime Eesti Meistri tiitli juuniorides 8-paadis. Minu sportlase tee jäi pooleli trauma tõttu, millest sai alguse minu soov aidata inimesi vältida ja ravida erinevad vigastusi, et nad saaksid elada kvaliteetset elu, tegeleda enda hobidega, saavutada eesmärke. Praegu minu kirg on veelaud.

Privaatsuse eelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see salvestada teavet teie brauseri kaudu konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavates teenustes.