Tatiana Larina

Tatiana Larina

Psühholoog

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia magistriõppe, spetsialiseerumisega kliinilisele psühholoogiale. Magistriõpingute raames olen lisaks ennast erialaselt täiendanud Moskva Riiklikus Ülikoolis.

Olen läbinud Eesti Kognitiiv-Käitumisteraapia Assotsiatsiooni kognitiivse käitumisteraapia baaskursuse ja Eesti Psühhoanalüütilise seltsi psühhoanalüütilist algkoolitust. Pereteraapia baasteadmisi olen saanud pooleaastase erialase enesetäiendamise raames Moskvas, Riiklikus Uurimisülikoolis Kõrgem Majanduskool psühholoogia teaduskonnal.

Olen töötanud Põhja Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatrihaiglas nii polikliinikus kui ka statsionaaris ning Papaver nõustamis- ja koolituskeskuses. Praegu lisaks Marienthalile töötan Laste Vaimse Tervise keskuses söömishäirete osakonnas ning MTÜ Peaasjades.

Peamisteks huvipunktideks ja töövaldkondadeks on töö meeleolu-, ärevus-, söömis- ja sõltuvushäiretega. Teraapiasekkumistena kasutan peamiselt kognitiiv-käitumisteraapia ning dialektilise käitumisteraapia meetodeid ja tehnikaid ning tuginen motiveeriva intervjueerimise põhimõtetele. Marienthalis tegelen täiskasvanute individuaalnõustamisega.

Samuti teen vaimse seisundi hindamist ja diagnostikat, viin läbi kognitiivsete funktsioonide, isiksusehäirete jm. uuringuid.

Praktiseerin nii vene kui eesti keeles.

Privaatsuse eelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see salvestada teavet teie brauseri kaudu konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavates teenustes.