Scroll Top

Dr. Anu Arold

Psühhiaater

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja seejärel internatuuri neuroloogia erialal. Seejärel töötasin 5 aastat Tallinna Kiirabis kiirabiarst-neuroloogina. Jõudnud äratundmiseni, et paljude, s.h. neuroloogiliste, haiguste puhul on esmatähtis õppida neid aktsepteerima ja nendega elama, astusin psühhiaatria residentuuri. Residentuuri käigus õppisin/töötasin Tartu Ülikooli Kliinikumi Psühhiaatriakliinikus, SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliinikus (SA PER PK) ja Tallinna Wismari Haiglas. Residentuuri lõpetamise järgselt töötasin psühhiaatrina SA PER Psühhiaatriakliiniku polikliinikus ning Tallinna Vaimse Tervise Keskuse rehabilitatsioonimeeskonnas. 2006-st aastast olen riiklikult tunnustatud ekspert (kohtu)psühhiaatria alal. 2003-2008 olin SA PER PK psühhootiliste häirete osakonna juhataja-vanemarst. Sooviga keskenduda ambulatoorse psühhiaatrilise abi osutamisele ja arendamisele, asusin 2008 tööle erameditsiinis.

Lisaks olen teinud tutvust Hiina meditsiini põhitõdedega, õppinud Tallinna Ülikoolis sotsiaaltööd, läbinud psühhosotsiaalse rehabilitatsiooni treenerite kursuse ning kognitiiv-käitumisteraapia põhikursuse.

Privaatsuse eelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see salvestada teavet teie brauseri kaudu konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavates teenustes.