Scroll Top

Brigitta Randveer

Brigitta Randveer

Psühholoog

Olen lõpetanud Tallinna Ülikoolis psühholoogia eriala magistrantuuri, spetsialiseerumisega nõustamispsühholoogiale. Lisaks ülikoolis omandatule olen läbinud erinevaid erialaseid koolitusi, millest olulisemaks pean pereteraapia sissejuhatavat kursust, motiveeriva intervjueerimise ning Vaikuse Minutite baaskursust.

Oma töös tegelen igapäevaselt noorukite ja täiskasvanute vaimsete probleemide hindamise ja individuaalse psühhoteraapiaga. Teraapia sekkumisena kasutan peamiselt kognitiiv-käitumisteraapiat (KKT) ning motiveerivat intervjueerimist. Viin läbi kognitiivsete funktsioonide hindamisi. Oman kogemust ka vajaduspõhise grupiteraapia valdkonnas.

Peamisteks töövaldkondadeks on meeleolu-, ärevus- ning tähelepanuhäired. Lisaks Marienthali Kliinikule teostan vastuvõtte ka Viimsi Psühhiaatriakliinikus.

Privaatsuse eelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see salvestada teavet teie brauseri kaudu konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavates teenustes.