Getter Kähr

Getter Kähr

Sotsiaaltöötaja

Olen lõpetanud 2010. aastal Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis sotsiaaltöö eriala. Esimesed erialased kogemused sain kooli kõrvalt laste ja erivajadustega inimestega töötades. Olen töötanud Keila töökeskuses MTÜ Töötahe tegevusjuhendajana, eest vedanud Pajusti Noortemaja tööd, olnud erinevates asenduskodudes asenduskasvatajaks, töötanud Rakvere Laste Päevakeskuses sotsiaaltöötajana. Asendanud Keila Sotsiaalkeskuse infosekretäri ja Rakvere lastekaitsespetsialisti.

Valdkonna koolitustest läbinud Rehabilitatsioonispetsialistide baaskoolituse, koolituse Grupitöö põhimõtted ja tehnikad, Gordoni perekooli, jm.
Eelkõige töötan eesti keeles, kuid tulen rahuldaval tasemel toime ka vene ning inglise keeles.

Marienthali kliinikus on minu roll olla inimestele abiks sotsiaaltöötajana, et leida lahendus elulistele probleemidele, mis puudutavad enamasti teenuseid ning toetusi. Minuga nõustamise tulemus peaks olema enamasti see, et inimesel on olemas probleemi/murekoha lahendamiseks vajalik informatsioon järgmise sammu astumiseks. Iga nõustamine on unikaalne, seetõttu on vajaminevad tegevused ja nõustamise eesmärgid erinevad.

Nõustan ka:
Rehabilitatsiooniteenuste valdkonnas
Abistan töövõime hindamise ja puude raskusastme tuvastamise taotluse täitmisel.

Privaatsuse eelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see salvestada teavet teie brauseri kaudu konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavates teenustes.