Scroll Top

Getter Kähr

Getter Kähr

Sotsiaaltöötaja

Olen lõpetanud 2010. aastal Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis sotsiaaltöö eriala ja praktiseerinud sotsiaaltöötajana alates 2008. aastast. Olen tegelenud laste, perede, erinevate psüühikahäiretega inimestega. Olen läbinud mitmeid rehabilitatsiooni ning psühholoogia valdkonna sissejuhatavaid koolitusi, mis toetavad mind sotsiaaltöötajana inimeste abistamisel. Alates 2016. aastast olen lisaks Marienthali Kliinikule ka MPPK OÜ rehabilitatsioonimeeskonna sotsiaaltöötaja ja koordinaator.

Sotsiaaltöö on olukorrast sõltuv ja kliendi vajadustest lähtuv nõustamisteenus.

Sotsiaaltöötajana on minu pädevuses:

  • kliendi nõustamine, motiveerimine ja jõustamine
  • probleemi kuulamine, olukorra kaardistamine, abivajaduse väljaselgitamine, toetamine asjaajamisel
  • abistamine toetuste ja teenuste taotlemisel, sealhulgas töövõime hindamise ja puude raskusastme tuvastamise taotluse täitmisel ja erihoolekandeteenuste taotlemisel.
  • vajadusel võrgustikutöö kliendiga tegelevate spetsialistide, pere, kohaliku omavalitsuse, tööandja ja haridusasutusega
  • kliendi tegevus- ja töövõime arendamine või säilitamine.
Privaatsuse eelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see salvestada teavet teie brauseri kaudu konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavates teenustes.