Scroll Top

Heli Viira

Heli Viira

Kliiniline psühholoog

Kutsetunnistused: Kliiniline psühholoog, tase 7; Kliiniline psühholoog-psühhoterapeut, tase 7; akrediteeritud nõustav psühholoog (Counselling Psychologist by Health and Care Professionals Council, band 8a, UK); kognitiiv-käitumisterapeut (Cognitive Behavioural Psychotherapist – British Association for Behavioural & Cognitive Psychotherapies, UK)

Olen elanud, õppinud ja töötanud kokku üle 20 a. Suurbritannias. Lõpetasin psühholoogia bakalaureuseõppe 2000. aastal Surrey Ülikooli all tegutsenud Roehampton’i Kolledzis. 2000-2003 aastatel läbisin magistriõppe ja muud vajalikud kursused akrediteeritud nõustava psühholoogina töötamiseks Regent’s College’s Londonis. Regent’s College’i üks peamistest suundadest on eksitentsiaalne-fenomenoloogia, millel põhines ka minu akadeemiline ja praktiline töö. 2009. aastal täiendasin end kognitiivse-käitumisteraapia alal ning sain vajaliku kutse sellel suunal töötamiseks Suurbritannias. Minu suunajad ja õppejõud on olnud aga väga erineva taustaga, ja seega oma töös kasutan nii kognitiiv-käitumisteraapiast tulenevalt printsiipi mõtete, tunnete ja käitumise seosest kui ka psühhodünaamilisemat ja eksistentsiaalsel filosoofial põhinevaid sekkumisi.

Täienduskoolitusena on antud perioodil pooleli EMDR (Eye Movement Desensitisation Reduction) metoodika õpe ja praktika, mis on mõeldud traumakogemusega inimeste abistamiseks.

Praktiseerinud ja töötanud olen õppeasutustes, alkoholi ja narkosõltuvuskeskuses, perearstikliinikutes, esmatasandi vaimse tervise keskustes ja regionaalhaigla psühhiaatria osakonnas.

Privaatsuse eelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see salvestada teavet teie brauseri kaudu konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavates teenustes.