Scroll Top

Imbi Mihhailov

Imbi Mihhailov

Psühholoog, perekonnapsühhoterapeut

Psüholoogiat õppisin ja magistrikraadi psühholoogias omandasin Akadeemias Nord (Tallinna Ülikool). Täieliku perekonnapsühhoterapeudi väljaõppe läbisin ABX „Psühhoteraapia Koolis“. St. Peterburi Riikliku Ülikooli psühholoogia kateedris läbisin 3 aastase isiksusliku kasvu ettevalmistuse metoodik- treeneri erialal. Self II Erakoolis olen omandanud koolitaja – suhtlemistreeneri eriala.

Töökogemusi oman  paari- ja pereterapeudina, kriisipsühholoogi ja lähisuhtevägivalla osapoolte nõustajana. Paaride nõustamisel toetun enamasti tunnetekeskse paariteraapia ( Emotionally Focused Couples Terapy) metoodikale. Olen juhtinud eneseabigruppe ning koolitanud nii noori kui täiskasvanuid suhtlemisoskuste täiustamisel. Lisaks paari- ja pereteraapiale tegelen ka individuaalse nõustamise ning vajaduspõhise grupiteraapiaga.

Privaatsuse eelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see salvestada teavet teie brauseri kaudu konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavates teenustes.