Scroll Top

Irina Tšalei

Irina Tšalei

Psühholoog

Olen lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli psühholoogia ja sotsiaalpedagoogika eriala 2005. aastal. Olen täiendanud ennast muusika- ja loovteraapia, karjäärinõustamise, lepituse, koolipsühholoogia, kognitiiv-käitumisteraapia, lahenduskeskse lühiteraapia ja süsteemse pereteraapia alal.

Oman pikaajalist töökogemust psühholoogina erinevates valdkondades (rehabilitatsioon, lepitamine, lähisuhtevägivald, hariduslikud erivajadused, õpi- ja käitumisraskused lastel, perenõustamine, kliiniline praktika). Tegelen noorukite ning täiskasvanute vaimsete probleemide hindamisega ning individuaalse, paari- ja perenõustamisega.

Käesoleval ajal läbin pereterapeudi 2. astme pädevuskoolitust Eesti Pereteraapia Koolis. Pereteraapia fookuses on pereliikmete suhete kvaliteet, perekonna erinevad arengukriisid ning nendega toimetulek. Nõustamise temaatikaks on tavaliselt suhteprobleemid, muutustega kohanemine, laste käitumis- ja õpiraskused, vanemlike oskuste arendamine, psühhosomaatika ning traumeerivad kogemused.

Ootan hea meelega kliente paari- ja perenõustamisele! Töökeeleks on vene ja eesti keel.

Privaatsuse eelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see salvestada teavet teie brauseri kaudu konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavates teenustes.