Scroll Top

Dr. Kairi Mägi

Psühhiaater, psühhoterapeut, kohtupsühhiaatria ekspert

Omistatud kutsed: Kohtupsühhiaatriaekspert, tase 8.

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1992.a., üldinternatuuri 1994.a. ja psühhiaatria residentuuri 1997.a. Seejärel töötasin psühhiaatrina Põlva Haiglas ravides ambulatoorseid ja statsionaaris viibivaid patsiente ning konsulteerisin haigla teiste osakondade haigeid. Aastatel 2000-2008 töötasin SA Tartu Ülikooli Kliinikumi psühhiaatriakliinikus akuutpsühhiaatria osakonnas arst-õppejõuna. Ravitöö ja psühhoteraapia teostamisega paralleelselt viisin läbi arstiteaduskonna üliõpilaste seminare ja juhendasin psühhiaatria residente. Lisaks teostasin kohtupsühhiaatria ekspertiise. Olen töötanud 1997-2008 osalise koormusega Tartu Nõustamis-ja Kriisiabikeskuses, E.G.U. Erapraksises ning Psühhiaatria ja Psühhoteraapia Keskuses Sensus. 2002-2014 osalesin lektorina kognitiiv-käitumisteraapia koolitustel. Alates 2008.a. töötan Tallinnas ravides ambulatoorseid patsiente. Teostan kliinilisi ravimiuuringuid, kohtupsühhiaatria ekspertiise ning võtan osa rehabilitatsioonimeeskonna tööst. Olen lõpetanud pereteraapia algkursuse. Olen läbinud kognitiiv-käitumisteraapia (1997) ja psühhoanalüütilise teraapia (2004) väljaõpped ning viin läbi nende teraapiate põhimõtetel psühhoteraapiat.

Kuulun erialaorganisatsioonidesse: Eesti Psühhiaatrite Selts, Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioon, Eesti Kohtupsühhiaatria ja Kohtupsühholoogia Ühing, Eesti Psühhoanalüütiline Selts

Privaatsuse eelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see salvestada teavet teie brauseri kaudu konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavates teenustes.