Scroll Top

Dr. Kairi Mägi

Psühhiaater, psühhoterapeut

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1992  üldinternatuuri 1994 ja psühhiaatria residentuuri 1997. Seejärel töötasin psühhiaatrina Põlva Haiglas ravides ambulatoorseid ja statsionaaris viibivaid patsiente ning konsulteerisin haigla teiste osakondade haigeid. 2000-2008 töötasin SA Tartu Ülikooli Kliinikumi psühhiaatriakliinikus akuutpsühhiaatria osakonnas arst-õppejõuna. Ravitöö ja psühhoteraapia teostamisega paralleelselt viisin läbi arstiteaduskonna üliõpilaste seminare ja juhendasin psühhiaatria residente. Lisaks teostasin kohtupsühhiaatria ekspertiise. Olen töötanud 1997-2008 osalise koormusega Tartu Nõustamis-ja Kriisiabikeskuses, E.G.U. Erapraksises ning Psühhiaatria ja Psühhoteraapia Keskuses Sensus. Olen lõpetanud pereteraapia algkursuse. Olen läbinud kognitiiv-käitumisteraapia (1997) ja psühhoanalüütilise teraapia (2004) väljaõpped ning viin läbi nende teraapiate põhimõtetel psühhoteraapiat. Olen osalenud lektorina kognitiiv- käitumisteraapia koolitustel. Alates 2008 töötan Tallinnas Marienthali Kliinikus ravides ambulatoorseid patsiente. Teostan kliinilisi ravimiuuringuid, kohtupsühhiaatria ekspertiise, osalen lektorina ja korraldajana kohtupsühhiaatria koolitustel, võtan osa alkoholitarvitamise häire ravi ja rehabilitatsioonimeeskonna tööst. Juhendan psühhiaatria ja peremeditsiini residente.

Olen võtnud osa erialastest kongressidest, konverentsidest ja seminaridest ning ettepanekute tegemisest kohtupsühhiaatria arendamiseks.

Kuulun organisatsioonidesse: Eesti Psühhiaatrite Selts, Eesti Psühhiaatrite Selts kohtupsühhiaatria sektsioon (juhatuse liige), Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioon, Eesti Psühhoanalüütiline Selts, Eesti Kohtupsühhiaatria ja Kohtupsühholoogia Ühing (juhatuse liige).

Privaatsuse eelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see salvestada teavet teie brauseri kaudu konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavates teenustes.