Scroll Top

Mari Heina

Mari Heina

Psühholoog

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia eriala 1984.aastal. Täiendanud end erialaselt Professionaalse Psühholoogia Erakoolis, läbinud Psühhoanalüütilise Psühhoteraapia teooriakoolituse ja osalenud paljudel erinevatel lapsepsühholoogia, isiksusepsühholoogia ja testikoolitustel. Oman Koolipsühholoogi kutsetunnistust.

Töökogemust psühholoogina nõustamiskeskuses Toetus on 25 aastat ja pikka aega olen töötanud koolipsühholoogina.

Töös kasutan kombineeritult erinevaid nõustamise meetodeid, millest kõige südamelähedasem on psühhoanalüütiline suund. Kuna diplomitöö ülikoolis tegin laste joonistuste teemal, kasutan praegu oma töös ka täiskasvanutega meeleldi joonistamisega seotud projektiivmetoodikaid.

Praegu läbin psühhoanalüütilise teraapia superviseeritud praktikat psühhoterapeut Edith Herkeli juures ja kliinilise psühholoogi kutseaastat Sirje Rassi juhendamisel.

Privaatsuse eelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see salvestada teavet teie brauseri kaudu konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavates teenustes.