Scroll Top

Marje Oja

Marje Oja

Psühholoog, psühhoterapeut, superviisor-coach

Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna TI erialal, õpingud aastatel 1979-1984. Vajalikud teadmised ja oskused psühholoogina töötamiseks omandasin Professionaalse Psühholoogia Erakoolis aastatel 1995-1999 (EAP psühhoteraapia baaskoolitus). Hiljem täiendasin ennast Audentese Ülikoolis (2003-2007) psühholoogia magistriõppes. Psühhoanalüütilise psühhoterapeudi erialase ettevalmistuse tööks noorukitega sain Soome Nuorisopsykoterapia-säätiö ja Viron Nuorisopsykoterapian Tukiyhdistys väljaõppes 2003-2008.a. Oman Euroopa Psühhoteraapia Assotsiatsiooni (EAP) poolt 2016.a. välja antud euroopa psühhoterapeudi sertifikaati ning lisaks olen läbinud supesuperviisor-coachi väljaõppe aastatel 2014-2016 ning oman diplomit 2016.a-st.

Olen töötanud aastatel 1997-2017 SA Tallinna Lastehaiglas psühholoogina. Töö sisuks oli alguses töö haigla erinevate osakonde patsientidega, hiljem onko-hematoloogia ja pediaatriaosakonna patsientide nõustamine ja kriisiabi, laste ja noorte psüühilise seisundi ja arenguliste probleemide hindamine, psühhoteraapia läbiviimine. 2011 aastast loodud Lastehaigla psühhiaatriakliinikus lisandus spetsiifilisem teraapiatöö käitumis- ja sõltuvushäiretega osakonna patsientidega, vanemate, tugivõrgustiku ja personali nõustamine, vanemate ja erinevate diagnoosidega noorukite tugigruppide juhtimine. Aastatel 2000-2008 töötasin osalise koormusega koolipsühholoogina ning vanemate ja personali koolitajana Rocca al Mare Koolis. Täiskasvanutega töötamise kogemuse sain aastatel 2007-2009 Adeli Rehabilitatsioonikeskuses, kus töö sisuks oli teenusel olevate patsientide toetamine haigusega/puudega toimetulekul, samuti psüühilise seisundi hindamine ja osalemine võrgustikutöös. Oman erapraksist aastast 2012.

Töötan noorukitega ja noorte täiskasvanutega ,samuti peredega. Töös kasutan psühhoanalüütilise psühhoteraapia meetodeid ja erinevaid hindamisvahendeid.

Töökeelteks on eesti, vene ja soome keel.

Privaatsuse eelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see salvestada teavet teie brauseri kaudu konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavates teenustes.