Scroll Top

Piret Varik

Piret Varik

Psühholoog

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia eriala, olen atesteeritud psühholoog-nõustaja ja koolipsühholoog ning oman Euroopa Psühholoogitunnistust (EuroPsy) kooli- ja hariduspsühholoogia valdkonnas.

Olen läbinud tõenduspõhise mitmedimensioonilise pereteraapia (MDFT) alg- ja põhiväljaõppe. Olen ennast täiendanud kliinilise psühholoogia, süsteemse pereteraapia, kognitiiv-käitumisteraapia, lahenduskeskse lühiteraapia, psühhoanalüütilise psühhoteraapia, motiveeriva intervjueerimise ning kunstiteraapia ja savitöö alal. Muuhulgas olen läbinud Vaikuseminutite baaskoolituse, Gordoni perekooli koolituse ja Oskuste õppe meetodi koolituse.

Minu jaoks on südamelähedane töö laste, noorte ja peredega. Peamised nõustamisteemad: laste ja noorte vaimne tervis, arenguline ja hariduslik erivajadus, emotsionaalsed, suhtlus- ja käitumisraskused, koolitõrge, riski- ja sõltuvuskäitumine, kiindumus- ja peresuhted, vanemlikud oskused ning kriisi- ja traumatöö.

Olen Eesti Koolipsühholoogide Ühingu ning Tallinna ja Harjumaa Autismiühingu liige.

Töökeeleks on eesti keel.

Privaatsuse eelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see salvestada teavet teie brauseri kaudu konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavates teenustes.